+421 911 870 297 | info@inzlato.sk | 09:00 - 17:00 hod. | Hlavné námestie 2, 06001 Kežmarok | Nájdite nás na mape

O nás

 Firma Ľudovít Kellner - hodinár 

vznikla v roku 1992. Začínali sme opravami hodín a šperkov. Postupne sme rozširovali sortiment až do dnešnej podoby. Na prevádzke na Hlavnom námestí č.44 sme začínali a sme tu do dnes. Zaoberáme sa hlavne predajom hodiniek, hodín,  šperkov zo zlata, striebra a iným doplnkovým tovarom. Prevádzame tu opravy hodín, šperkov, výmenu batérii do hodiniek a rôznych diaľkových ovládačov  áut a brán. Vykonávame tlakovú skúšku pri výmene batérii  do hodiniek. Prevádzame záručný aj pozáručný servis nášho tovaru.

 

Tovar len od oficiálnych predajcov pre SR

Celý sortiment ponúkaný pochádza len od oficiálny zástupcov daných značiek pre SR. Tovar nenakupujeme z druhotných zdrojov zo zahraničia. Preto máte vždy istotu, že akýkoľvek problém s u nás zakúpeným tovarom vieme promptne vyriešiť. Na celý sortiment ponúkame záruku 24 mesiacov.

Doručenie objednávky na druhý deň

Objednávky expedujeme ešte v deň prijatia objednávky (do 15:00) doručíme poštovým kuriérom na druhý deň s doručením do dvoch pracovných dní prostredníctvom Slovenskej pošty.

Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.

Možnosť bezplatnej úpravy náramku

Úpravu náramkov robíme ZDARMA u hodinky a špekov zakúpených v našom eshope! Stačí ak do poznámky v objednávke napíšete obvod zápästia alebo jednoducho rozmer, na aký chcete náramok upraviť.

Balenie

Všetky výrobky sú dodávané v originálnych baleniach jednotlivých výrobcov. Najčastejšie sú to luxusné krabičky, pri niektorých šperkoch darčekové tašky.

Originalita tovaru

Všetky produkty v našej ponuke sú 100% originály. Nepredávame žiadne napodobeniny alebo používané produkty. Všetky produkty nakupujeme v SR a len od oficiálnych zástupcov daných značiek pre Slovensku republiku.

Profesionálny personál

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Náš profesionálne zaškolený personál sa vám vždy bude snažiť pomôcť pri všetkých otázkach.

Kamenná predajňa

Všetky produkty, ktoré nájdete v ponuke si môžete vyzdvihnúť aj v našich kamenných predajniach.

Zostaňme v spojení

© 2015 - 2020 InZlato.sk | Všetky práva vyhradené.